• ZŠ Šeříkova > Nezařazené > Skalka family park – 12. 6. 2024 (OP JAK – 3.B, 5.B)
  • Žáci 3.B a 5.B prožili 12. 6. 2024 nezapomenutelný den plný zábavy a dobrodružství v areálu SKALKA FAMILY PARK. Tento areál nabízí až 50 zábavných atrakcí pro děti (skákací hrady, pirátskou pevnost, bungee trampolíny, autodrom, mluvící strom atd.) a úžasný zoopark s dřevěným bludištěm. Žáci se neomezeně vyřádili na různých atrakcích, absolvovali komentovanou prohlídku v kontaktním zooparku s ošetřovatelem a krmení zvířátek a také hledali cestu ven z bludiště. I když nám počasí příliš nepřálo, akce se nám moc líbila. Díky aktivitám v rámci programu OP JAK jsme prožili pestrý, zábavný a zajímavý šk. rok 2023/2024.